Codilime: start-up z historią

 

Codilime, Ewa Wojak, Krzysztof Kwapisiewicz

Wykład na Scenie Głównej –  15:30 – 16:00

Chcielibyśmy przybliżyć Codilime – startujący na trójmiejskim rynku, ale już z wyrobioną renomą w Warszawie oraz wśród polskich i zagranicznych klientów.

Opowiemy o naszej kulturze, o tym dlaczego warto dla nas pracować 🙂 oraz o  tym, co może słuchaczów najbardziej zainteresować – czyli naszych projektach. Powiemy zatem pokrótce o tym jak w gdańskim Codilime rozszerzyliśmy OpenStacka, w jaki sposób zrobić sieć lokalną w chmurze oraz czy Kubernetesa da się jeszcze ulepszyć.

O prowadzących:

Krzysztof Kwapisiewicz, vel. Kwapik – to Codilime’owy dinozaur. Zaczał pracę w Codilime w Warszawie, ponad 6 lat temu, potem był pierwszą ‘Limonką’ w Gdańsku. Obecnie jest Tech Leadem w jednym z gdańskich projektów. Pythonowiec, obecnie pisze także w Go, pracuje z Kubernetesem… i wieloma innymi technologiami.

Ewa Wojak- Senior Recruitment Partner w Codilime od sierpnia 2018, czyli od początku wdrożenia planu intensywnego rozwoju oddziału gdańskiego. Obecnie do Codilime w Gdańsku poszukuje osób specjalizujących się w: C++. Python, Golang, DevOps, Administracja… i wielu innych technologiach (o tym na prezentacji).